ankhaber

KEBO, ANKAMALL’DE

Alanında lider firma olan KEBO, bir Türkiye ve dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. KEBO’nun Ankamall Şubesi de açıldı.

KEBO, ANKAMALL’DE
12 Şubat 2018 - 10:18 'de eklendi ve 109 kez görüntülendi.

 

Antakya’nın meşhur markası KEBO, Türkiye’deki tavuk gıda pazarında yüzde 100 doğal ve katkısız ürünleriyle yerli-yabancı herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Alanında lider firma olan KEBO, bir Türkiye ve dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Kendi deyimi ile “bir diyet düşmanı” olanı ‘KEBO’, yeni şubesini Ankara Ankamall’de açtı… Böylece Başkent Ankara yeni bir lezzet mekânına daha kavuştu.

Daha önce, Ankara’nın yanı sıra Hatay, İstanbul, İzmir, Mersin, Adana, Eskişehir, İskenderun gibi yerlerde şubeleri bulunan KEBO, ‘diyet düşmanı’ adı altında, insanların kilo fazlalıklarıyla mücadelesine katkı sağladı, sağlıyor…

 

NURİ ALÇO, TARZ DEĞİŞTİRDİ!

 

Ankara’da Ankamall Şubesini açarken Nuri Alço’nun katılımıyla eğlenceli gösterileri müşterileriyle buluşturan KEBO, İzmir ve diğer birçok kente de şubeler açtı.

Rol aldığı filmlerde rol icabı ‘Gazoz içer misin?’ diyerek kızları kandıran Nuri Alço, KEBO’yu anlatırken, artık gazozu bıraktığını söylemekle kalmadı, dürümle bayıltacağını söyledi.

Birçok sinema, tiyatro ve sahne sanatçısı KEBO’ya ilişkin olumlu görüşlerini dile getirirken, edindikleri damak tadına vurgu yaptı.

 

HER ŞEYİYLE ÖZEL VE FARKLI

 

Kendi tesislerinde ürettiği tavuk mamulleri ve özel soslarla özel bir damak tadı oluşturan KEBO, her yönden farklı bir üretim ve sunum tarzına sahip.

O farkı KEBO’dan dinlerseniz, “Eşsiz ve özel sosta dinlendirilmiş göğüs ve buttan oluşan piliç eti; odun fırınında pişen geleneksel el yapımı ekmeğinde, yanında patates kızartması, KEBO’ya özel mayonezi ve taze domatesten yapılan baharat sosu ile servis edilir. Bu eşsiz birlikteliğe dilenirse salatalık turşusu da eklenir.”

 

ACIDA İDDALI BİR MARKA…

 

KEBO’nun bir başka özelliği de acısı. Bu özellik anlatılırken, “Özel biberimiz der ki” dendikten sonra, “Urfalı, Meksikalı tanımam; acıtırım canını!” ifadeleri kullanılıyor.

Yani acı sevenler için tek bir adres var: KEBO…

Acı sevmeyenler ya da az acılıyı tercih edenler üzülmesin! KEBO’daki acı seçenekleri; Hafif Acı, Az Acı, Orta Acı, Acı ve Bol Acı olmak üzere 5 farklı türde sunuluyor.

Ve bir uyarı: Acıyı seven fakat KEBO’yu ilk kez tadacaklar az acılı ile bu lezzeti tatmalı.. Aksi halde KEBO canınızı çok yakabilir!

Ve bir hatırlatma: KEBO’daki ürünlerin tamamı yüzde 100 doğaldır ve içerisinde hiçbir kimyasal katkı maddesi ya da koruyucu bulunmamaktadır.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER