ankhaber

‘YENİMAHALLE’YE YAKIŞTI

Yönetim Kurulu Başkanlığını Bahri Küpeli’nin yaptığı FBD İletişim Yayıncılık Medya Grup bünyesinde yer alan ve Yenimahalle İlçesinde 25 yıldır yayımlanan Yenimahalle Gazetesi’nin yeni ve yenilenmiş ofisi açıldı.

‘YENİMAHALLE’YE YAKIŞTI
12 Şubat 2018 - 10:13 'de eklendi ve 228 kez görüntülendi.

 

 

FBD İletişim Yayıncılık Medya Grup bünyesinde yer alan ve Başkent Ankara’nın Yenimahalle İlçesinde 25 yıldır yayımlanan Yenimahalle Gazetesi’nin yeni ve yenilenmiş ofisi açıldı. Haber merkezi, yazı işleri, yazılı ve görsel medya çalışmaları, web TV ve internet radyosu gibi faaliyetlerin yanı sıra idare merkezi olarak kullanılacak olan ofisin açılış kurdelesini Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Devlet eski Bakanı Hasan Gemici, Sanayi Ticaret eski Bakanı Hasan Akyol, İvedik OSB Başkanı Hasan Gültekin, OSTİM OSB Başkanı Orhan Aydın, Burdur eski Milletvekili Ramazan Kerim Özkan Bartın eski Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu eski Başkanı Cafer Tufan Yazıcıoğlu, Denizli eski Milletvekili ve DSP eski Genel Sekreteri Hasan Erçelebi, CHP YDK Avukat Erdoğan Kılıç, Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran, Karabük eski Millevekili İlhami Yılmaz, TÜED Genel Başkanı Kazım Ergün, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ahmet Meşe, Ankara Kulübü Başkanı Dr. Metin Özarslan, FBD İletişim Yayıncılık Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Küpeli birlikte kesti.
Açılışa siyaset ve sivil toplum örgütlerinden birçok isim katıldı.
FBD İletişim Yayıncılık Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı olan gazeteci Bahri Küpeli’nin sahipliğinde yayın hayatını sürdüren Yenimahalle Gazetesi, Yerel haber, Yenigöz ve internet yayıncılığının yeni yönetim ve hizmet merkezinin açılış töreninde siyaset ve sivil toplum örgütlerinden birçok isim ve çok sayıda Yenimahalleli hazır bulundu.

YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANI
YAŞAR KURDELE KESTİ, BAŞARI DİLEDİ

Düzenlenen törende kurdele kesiminden önce konuşan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar yaptığı konuşmada Türkiye’nin içinde bulunduğu olumsuzluklara dikkat çekti.
Sivil toplum örgütlerinin önemine vurgu yapan Başkan Yaşar, bu alanda sağladıkları destekleri anlattı.
Yenimahalle Gazetesine nice 25 yıllar dileyen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, tarafsız medyanın önemine değindi.
Yenimahalle Gazetesi’nin üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdiğini belirten Başkan Yaşar, açılışı yapılan ofisin başarılı çalışmalara vesile olmasını temenni etti, başarı diledi.

BAHRİ KÜPELİ, YAPILAN ÇALIŞMALARI VE
GERÇEKLEŞTİRİLECEK PROJELERİ ANLATTI

FBD İletişim Yayıncılık Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Küpeli ise, “Yenimahalle Gazetesinin 25. Kuruluş yılını kutlarken, bugün Grubumuzun yeni yönetim merkezi ve gazetemizin yeni çalışma ofisinin açılışını yapıyoruz” diye başladığı açılış konuşmasında, kendilerini yalnız bırakmayan katılımcılara teşekkür etti.
“25 yıl önce bu gazeteyi kurduğumuzda büyük sıkıntı içindeydik” diyen Bahri Küpeli, “Buna rağmen dişimizden artırdık, tırnağımızla çalıştık ve bugünlere getirdik. Ortada bir başarı varsa bunda çok sevdiğim ve güç aldığım ailem ile varlığı beni onurlandıran dostlarımın payı büyüktür. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.
Türkiye’nin sorunlarına değindikten sonra, “Türkiye’de zor olanı başarmak için çalıştık, direndik” diyen Küpeli, “Bunun için; halkın yanında durmamızı gerektiren haberde tarafsızlık… Objektif olmamızı sağlayan yorumda özgürlük… Laik, demokratik, insan haklarına saygılı, çağdaş değerleri önceleyen Cumhuriyet bilinci ve Atatürk sevgisi gibi değerler, 25 yıllık süreçte taviz vermediğimiz ilkelerimiz oldu” şeklinde konuştu.

ÖNEMLİ FAALİYET ALANLARI VE PROJELER VAR

Örnek bir ilçe gazetesi olma yolunda istikrarlı bir gelişim gösteren Yenimahalle Gazetesinin bu yolda emin adımlarla ilerlediğini belirten FBD İletişim Yayıncılık Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Küpeli, yürütülen çalışmalar ve projelerle ilgili olarak şunları söyledi:
-Gazetelerimize yeni bir içerik ve görsellik kazandırıyoruz…
-Büyük ilgi gören internet sitelerimizi yeniliyoruz…
-Bir Web-TV kurmak için hazırlıklara başladık…
-Bir internet radyosu için kolları sıvadık…
-Kitap, dergi, anket, analiz, grafik-tasarım, etkinlik ve organizasyonlar düzenleme ve benzeri hizmet sunumları için hazırlıklarımızı tamamladık…
-Yerel Haber ve Yenigöz gazeteleri ile diğer basın/yayın faaliyetlerimiz de bu değişikliklerle daha etkin ve daha yaygın bir nitelik kazanacak.
Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi. Açılışa katılanlar Yenimahalle Gazetesinin yeni ofisini gezerek bilgi aldı, sohbet etti.

AÇILIŞ TÖRENİNE KİMLER KATILDI?

Yenimahalle Gazetesinin tüm hizmet birimlerini bir araya getiren yeni yönetim ve hizmet merkezinin açılış törenine Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın yanı sıra şu isimler katıldı:
Devlet Bakanı Hasan Gemici, eski Sanayi Ticaret Bakanı Hasan Akyol, İvedik OSB Başkanı Hasan Gültekin, OSTİM OSB Başkanı Orhan Aydın, Burdur eski Milletvekili Ramazan Kerim Özkan Bartın eski Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu eski Başkanı Cafer Tufan Yazıcıoğlu, Denizli eski Milletvekili ve DSP eski Genel Sekreteri Hasan Erçelebi, Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran, CHP YDK Avukat Erdoğan Kılıç, Karabük eski Millevekili İlhami Yılmaz, TÜED Genel Başkanı Kazım Ergün, Ankara Kulübü Başkanı Dr. Metin Özarslan ve yönetim kurulu üyeleri, Sorkun eski Belediye Başkanı CHP Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Vurkan, CHP Yenimahalle Belediye Meclisi Birinci Başkanvekili Hüseyin Kaya, OSİAD Başkanı Ahmet Kurt, BAGİAD Başkanı Mustafa İbişoğlu, Alevi İnanç Birliği Vakfı Başkanı Faruk Ali Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, BAKZİFED Başkan Yardımcıları Alper Gürleşen, Avukat İlke Çakar, GİMAT Şirketler topluluğu Başkan Yardımcısı Fatih Çetinkaya, Koordinatör Ferit Aytekin, Ankara Kulübü Etimesgut, Yenimahalle, Keçiören şube başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç ve Şube Müdürü Ali Arslan, Yenimahalle Belediyesi Zabıta Müdürü Necati Bayraktar, Yenimahalle Belediyesi Fen İşleri Müdürü Birben Kunt, Yenimahalle Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Mehmet Ali Topuz, Yenimahalle Belediyesi Ruhsat Müdürü Ali Ecemiş, Yenimahalle ve OSTİM Bölgesi banka müdürleri, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ahmet Meşe, İYİ Parti Yenimahalle İlçe Başkanı Saim Ataman ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Keçiören İlçe Başkanı Avukat Güçlü Şenel ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Etimesgut İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Ankara Kahveciler Odası Başkanı İsa Güven, Şentepespor Kulübü Başkanı Dursun Acar ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Emekliler Sendikası Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri, Ankara Şoförler Odası eski Başkanı Ahmet Çiçek, Yenimahalle Belediyesi eski Başkanvekili Müslüm Ertekin, iş insanları Mustafa Uludağ, Metin Uludağ, Fatih Çiftçi, Ayfer Ulusoy, Zafer Gürleyik, Mühendis Demir, gokart yarış arabaları imalatçısı Murat Yetimoğlu, inşaat mühendisi Sebahattin Aydın, BAGİAD Başkanvekili Belediye Meclis Üyesi Emre Aydın, Astim İnşaat’ın kurucularından Mehmet Torun, Bilge İnşaat İsmail Özdemir, Cafer Özdemir, Dr. Aydan Genç, Arif Üçüncü, Yenimahalle Gazetesi yazarlarından Neşe Ersoy, Ali Coşkun, Giray Balcı, Yunus Bülbül, Ferit Aytekin, Mehmet Altıparmak, Erdem Akyüz, Murat Duman, Kamil Sarı, Mustafa Bayraktar, Başar Okçuoğulları, Yaşar Okçuoğulları, Guinnes rekortmeni erkek kuaförü Ercan Buyruk, Yenimahalleliler Birliği Derneği yönetim kurulu ve üyeleri, Yenimahalleli esnaflar, Yenimahalleli muhtarlar.

AÇILIŞA ÇELENKLERİYLE RENK KATANLAR

Borusan Holding, Ankara Barosu, Türkiye Barolar Birliği, Güneydoğu Sanayici İşadamları Dernekleri Federasyonu, Güney Marmara Sanayici İşadamları Dernekleri Federasyonu, Şentepespor Kulübü, Mühendis Demir, KEBO, Garanti Bankası Ostim ve Yenimahalle şubeleri, Arif Üçüncü, Avukat Erdoğan Kılınç, Anadolu Eğitim Sendikası, Uludağlar Emlak, Alevi İnanç Birliği Vakfı, CHP Yenimahalle Belediye Meclis Başkanı Mustafa İbişoğlu, Güven İskele, İnova İskele, Ankara Kulübü Derneği, BAKZİFED, BAGİAD, İsa Tamer, Triatlon Federasyonu, Fatih Çiftçi, Türkiye Emekliler derneği, Anadolu Organize Sanayi Bölge Başkanlığı, Türkiye İş Bankası Yenimahalle Şubesi, Türkiye Halk Bankası Yenimahalle ve GİMAT şubeleri.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER