ankhaber

YİĞİNER’DEN TUNA’YA ZİYARET

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yiğiner, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

YİĞİNER’DEN TUNA’YA ZİYARET
03 Ocak 2018 - 4:30 'de eklendi ve 127 kez görüntülendi.

 

 

 

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yiğiner, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya makamında Oda yöneticileri ile birlikte ziyarette bulunan Yiğiner, Tuna’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Şoför esnafının ulaşımla ilgili sorunlarının detaylı bir şekilde ele alındığı görüşmede, karşılıklı değerlendirmelerde ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Taksici esnafının çok zor şartlar altında çalıştığını ve ekmek mücadelesi verdiğini dile getiren Başkan Yiğiner, “Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası olarak görevi devraldığımız günden itibaren şoför esnafımızın hizmet kalitesini ve yaşam standardını yükseltmek ve sorunlarının çözümü konusunda var gücümüzle çalışıyoruz. Taksici esnafımızı daha iyi bir noktaya taşıma gayretindeyiz. İşbirliği ve istişare içerisinde olduğumuz Büyükşehir Belediyemizin bize destekleri çok fazla. Bu anlamda mesleğimizin sorunlarına çözüm yolu üretilmesi adına göstermiş oldukları yakın ilgi ve verdikleri katkıdan dolayı Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Tuna’ya şükranlarımı sunuyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. Hayırlı olsun.” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna da Başkan Yiğiner ve beraberindeki oda yöneticilerinden oluşan heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, her gün büyük fedakarlıklarla Ankaralılara hizmet veren taksici esnafını sıkıntıya düşüren ulaşım ve çalışma koşullarını Başkan Mehmet Yiğiner ile birlikte ortak akıl oluşturup, işbirliği içerisinde istenilen seviyeye çıkarmaya çalışacaklarını söyledi.

Başkan Tuna, “Şoförler odası olarak hem sizler hem de belediye olarak bizler toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda kamu hizmeti görüyoruz. Dolayısı ile bir hizmet yürütüyorsak herkesin ihtiyacını düşünerek, hiçbir ayırım yapmadan, hakkaniyet ölçüleri içerisinde hareket etmeliyiz. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verme amacı doğrultusunda karşılıklı uyum ve koordinasyon içerisinde gayret göstereceğimi, her türlü desteği vereceğimi ve bu anlamda her türlü çalışmaya katkı sunacağımı bilmenizi isterim.” diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER