ankhaber

ACUN İŞİ BÜYÜTÜYOR

Acun Ilıcalı, Türkiye ve Yunanistan’ın ardından 310 milyon nüfuslu Brezilya’da da Survivor ve O Ses yarışmalarını yapacak…

ACUN İŞİ BÜYÜTÜYOR
07 Haziran 2017 - 9:33 'de eklendi ve 286 kez görüntülendi.

Acun Ilıcalı, Türkiye’den sonra Yunanistan’da da Survivor ve O Sesyarışmalarına imza atmıştı

Yunanistan’a, “O Ses Yunanistan”dan sonra “Survivor” yarışmasını da yapan Acun Medya’nın patronu Acun Ilıcalı, 310 milyon nufüslu Brezilya’ya açılıyor.

REYTİNGİ GÖRÜNCE ACUN’U ARADILAR

Yıllarca dünyaya pembe dizi ihraç eden Brezilya’nın önde gelen TV kanallarından biri, Acun Medya’nın Yunanistan’da yaptığı yarışmaların aldığı yüksek reytingi görünce Acun Ilıcalı ile temasa geçti.

“SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ”

Brezilyalı televizyoncularla önce Acun Medya yöneticileri görüştü. Acun Medya yöneticilerine, “Yunanistan’da yaptığınız yarışmaların reyting başarısı müthiş. O yüzden biz de sizinle çalışmak, program yaptırmak istiyoruz” dedi.

İLK GÖRÜŞME OLUMLU

Taraflar arasındaki ilk görüşme olumlu sonuçlanınca Brezilyalı televizyoncular, Acun’u ülkelerine davet etti.

Dominik’ten Brezilya’ya geçip kanal yöneticileriyle görüşen Acun Ilıcalı’ya, son durumun ne aşamada olduğu soran Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, Acun’un cevabını köşesinde paylaştı:

“Görüşme çok iyi geçti. Yüzde 80 oranında anlaştık gibi… Ekim ayında, haftanın üç günü yeni bir yarışma yapacağız Brezilya kanalına… Brezilya, Türkiye’nin üç katı nüfusa (310 milyon) sahip, televizyonun çok izlendiği bir ülke… Orada yapacağımız yarışmanın başarısı Acun Medya’yı Güney Amerika gibi devasa bir pazara da açacaktır”

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER