ankhaber

CANIMI YAKMAYIN!

Deniz Seki, medya mensuplarından haberlerinde ‘canını yakmamalarını’ rica etti…

CANIMI YAKMAYIN!
07 Haziran 2017 - 9:26 'de eklendi ve 257 kez görüntülendi.

Şarkıcı Deniz Seki, düzenlediği toplantıda basın mensuplarından yaptıkları haberlerde daha yumuşak dilli bir yazım dili kullanarak “Ne olur canımı yakmayın” dedi.

Sözlerine “Çok zor bir yolculuktu. Sizler benim sesim oldunuz. Benden dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ederim.

3 yıl 2 ay gibi bir süre ceza yattım. İlginç bir deneyimdi, hayat tecrübesiydi benim için. O kadar değişim hayat hikayeleri ile karşılaştık, aslında hayatta şükretmemiz gereken ne çok şey olduğuyla yüzleştim.

Kendimi daha iyi tanıdım. Ben gerçekten güçlü bir kadınmışım, kendimle ilgili farkındalıklarım çoğaldı.

Orası ile burası çok farklı. Bu benim için önemli bir hayat deneyimiydi. Mutluluğa söz verdim.” ifadeleriyle başlayan Seki şöyle devam etti:

‘NE OLUR CANIMI YAKMAYIN”

Söyleyecek çok şeyim var ama iki saniye bakışmamız bile ne demek istediğimi anlatıyor sanırım. Sizden bir tek şey rica ediyorum.

Bana kilo almış diyebilirsiniz, yorgun gözüküyor diyebilirsiniz. Ama ne olur canımı yakmayın, daha canımı acıtmayın. Biraz daha yumuşak dille bahsederseniz benden… Bazı şeyler canımı acıtıyor.

Evime gitmek istiyorum. Köpeğim Haydut’u çok özledim. Sonra bir yerlere gitmeyi planlıyoruz.

Annem ben içerideyken çok büyük rahatsızlık geçirdi. Annemi çok özlemişim. Annemin göğsünde annemle hasret gideriyorum. Şu anda nereye gideceğim belli değil ama ülkemde olacağım.

Şükür Kavuşturana adlı bir single hazırladım. İki şarkı ile bayram gibi çıkacak. Kitabımda oradaki yaşantımı anlattım. Karşı karşıya sohbet ediyormuş havasında.

“YAKINDA EVLİLİK OLACAK”

Yakında evlilik olacak ancak tarihi belli değil. Sanki bütün evren benim için çalışıyor. Ağaçlar, çiçekler böcekler ve bütün insanlar ben mutlu olayım diye uğraşıyor sanırım.

Gece uyuyamadım. Yadırgamadım ama mutluluktan uyuyamadım.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER