ankhaber

TORUNTAY’DAN MEHMETÇİK’E KAN

Öz Taşıma-İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay; “Afrin’de terör unsurlarına yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nı yakından takip ediyor ve tüm benliğimizle destekliyoruz” dedi

TORUNTAY’DAN MEHMETÇİK’E KAN
22 Şubat 2018 - 19:31 'de eklendi ve 260 kez görüntülendi.

 

 

 

Öz Taşıma-İş Sendikası, Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel MüdürlüğüOtobüs İşletme Dairesi Başkanlığı bünyesinde çalışan üyeleriyle birlikte,Afrin’de vatan savunması yapan Mehmetçikler için kan bağışında bulundu.

Kan bağışı etkinliğine katılan ve kısa bir açıklamada bulunan Öz Taşıma-İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay; “Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü Otobüs İşletme Dairesi Başkanlığı’nda hizmet veren üyelerimizle birlikte Mehmetçiklerimiz için kan bağışında bulunduk. Vatan, millet ve bayrak sevdalısı olarak, canımızla kanımızla Mehmetçiğimizin yanındayız. Afrin’de terör unsurlarına yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nı yakından takip ediyor ve tüm benliğimizle destekliyoruz. İnşallah kısa sürede, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne kasteden teröristleri hem içeride hem dışarıda temizleyeceğiz. Yüce Allah şanlı ordumuzun, kahraman Mehmetçiklerimizin yar ve yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER