Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Size beklentilerinizi ve iyi niyetinizi yaşama fırsatı veren insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Özellikle ailenizle vakit geçirmek, bu konuda size iyi gelebilir. Bu sayede çelişki yaşadığınız ya da zorlandığınız noktalarda aileden destekler de görebilirsiniz.
Boğa
Yakınlarınızla olan iletişiminiz dikkat çekebilir. Paylaşımlarınız, parasal ve duygusal konularda olabilir. Birbirinizin beklentilerine göre hareket edemiyorsanız saygılı ve mantıklı olmayı seçmelisiniz.
İkizler
Bazı olumsuz tecrübeler yaşayabilirsiniz. Bunlardan ders çıkararak ilerlemek bugün sizin faydanıza olabilir. Koşullarınız ve planlarınız size iş hayatınızdaki gidişatınızı, yeni yol haritalarınızı gösterebilir.
Yengeç
Ne hissettiğinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Sizi fiziksel veya psikolojik olarak sınırlandıran durumların içinde olmak iyi gelmeyebilir. Bugün bu döngüyü kırarak kendiniz için iyi olan ne ise ona yönelebilirsiniz.
Aslan
Yalnız kalmak çevresel etkilerden ve söylemlerden sıyrılmanızı sağlayabilir. Beklentileriniz sizi hayal kırıklığına uğratıyorsa daha doğru beklentiler içinde olmanız gerekebilir. Bugünü düşüncelerinize ve olaylara bakış açınıza ayırabilirsiniz.
Başak
Kendi gerçekliğinizi bulmak, hedefinize doğru gitmek adına yaptıklarınızın mantıklı olduğundan emin olmalısınız. Bir heves uğruna ya da anlık hislerle hareket etmek kazanç getirmeyebilir. Arkadaş çevresindeki tutumlarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.
Terazi
Yöneticileriniz ya da iş yaptığınız insanlardan beklediğiniz sonuçları alamamış olabilirsiniz. Duygusal ve takıntılı bir ruh hali size asıl amacınızı unutturabilir. İşinize odaklanın.
Akrep
Neyi düşündüğünüz önemlidir. Bugün önemli ve doğru seçimler yaparak hareket etmelisiniz. Hayatınızı hangi değerler üzerine kurmak istediğinize karar verin ve bu doğrultuda ilerleyin.
Yay
Zihniniz yoğun bir performans gösterebilir. Kendinizi kandırmak ya da hiç yoktan üzmek yerine objektif olmayı seçmelisiniz. Düşünmek eylemini kendiniz için faydalı hale getirin ve ihtiyaçlarınızı karşılamak adına yeni yollar arayın.
Oğlak
Duygusal konularda birbirinizi anlamayı seçmelisiniz. Sözlerinizin gerçek ve yanlış bir yere gitmeyeceğinden emin olarak konuşmak size fayda sağlayabilir. Doğru bir adım atmak isterken yanlış yolda olmadığınızı bilmelisiniz.
Kova
Çalışma ortamınızda sular durulabilir. Problem yaşadığınız kişilerle konuşmaya çalışmak ve ılımlı bir hava oluşturmak herkesin iyiliğine olacaktır. Sadece işi iyi bilmenin değil, iyi uygulamanın ve iyi değerlerle götürmenin de önemli olduğunu gösteriyorsunuz.
Balık
Sezgilerinizin ve hayal gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Bunu etkin bir şekilde kullanmak adına bazı planlamalar yapabilirsiniz. Kendinize ve hayatınıza değer katacak bir düşünce yapısında olmak size getiriler sağlayabilir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.